kasyno image

Jednoręki bandyta

Maszyny wrzutowe (zwane popularnie jednoręki bandyta). Jedna z najbardziej przyjemnych, satysfakcjonujących gier które oferują kasyna. Dlaczego? To bardzo proste, wystarczy spojrzeć na zalety:

Możliwość bardzo taniej gry za grosze Gra nie wymaga skupienia, może być prowadzona w sposób mechaniczny Nawet mały budżet pozwala grać godzinami Kuszące wysokie wygrane

Niestety, maszyny jednoręki bandyta w pełni zasługuje na swoją nazwę. Bo i w tym przypadku zderzamy się z zimną statystyką, która z góry określa ile dany automat wypłaca wygranych. I możecie mi wierzyć, iż nigdy nie wypłaca więcej niż sam dostał!

Sukces wygrywania leży jednak w innym miejscu – szczęściu lub jak ktoś woli - obserwacji. Jeśli przed nami dużo osób przegrywało, a jack pot urósł do pokaźnych rozmiarów, to znak, iż maszyna swoje już zarobiła i jest gotowa coś wypłacić.

Jednoręki bandyta ma jeszcze jedną zaletę – przez długi czas pozwala marzyć o bogactwie. Zawsze jest przecież szansa że 1 pln które przeznaczymy na grę rozbije bank i zamieni się w okrągły milion. Jak to możliwe? Przeczytajcie czym jest Jackpot.

Maszyny wrzutowe jednoręki bandyta – systemy i sposoby gry

Po pierwsze – obserwacja. Jak już wspominałem w akapicie wyżej, warto grać na maszynach jednoręki bandyta które w ostatnich grach zarabiały. Grając w pubie możemy to łatwo sprawdzić (siedzieć w pobliżu maszyny i patrzeć czy ktoś dużo przegrał), a kasynie online jest to już trudniejsze. Dobrą wskazówką jest jednak poziom oferowanych jack potów. Jednak i tu sprawa nie jest tak prosta. W niektórych kasynach o wiele łatwiej wygrywa się gdy jackpot jest bardzo duży ('maszyna swoje zarobiła i teraz będzie rozdawać'), w innych gdy jackpot jest bardzo mały ('trzeba więcej rozdawać by gracze chcieli grać').

Po drugie – jeśli grać w jednoręki bandyta to tylko online. Maszyny wrzutowe w pubach i kasynach mają blisko 2x statystyczny zwrot. Po prostu ich właściciele nie boją sie konkurencji i za mocno je podkęcają, pozwalając na wypłaty np. 30% wszystkich wrzuconych pieniędzy. W sieci współczynnik wypłat wynosi nawet 97%! 3 kasyna o największym współczynniku wypłat przedstawiam w sekcji "gdzie grac".

Po trzecie – jeśli można zatrzymać jakiś bęben to warto z tego korzystać. O wiele łatwiej jest dolosować do sekwencji, niż trafić ją od zera.

Po czwarte - szukaj gier w których są prowadzone turnieje, typu Grand Slam Slots w Betway. Dzięki temu, masz szanse na dodatkowe nagrody z klasyfikacji generalnych które statystycznie zapewniają przewagę nad kasynem.

I wreszcie po piąte – przy grze w jednoręki bandyta można próbować stosować matematyczne systemy dobierania stawek o których mowa w dziale 'systemy matematyczne'. Niestety, w przypadku maszyn dających złożone wygrane, obliczanie odpowiednich stawek nie jest zajęciem prostym.

A gdy znudzi wam się jednoręki bandyta spróbujcie innej, znacznie ciekawszej maszyny - VideoPokera